• V2C - Nowoczesne i niezawodne stacje ładowania pojazdów elektrycznych

121380348(1).png

Firma V2C jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań ładowania pojazdów elektrycznych, oferując szeroką gamę produktów i usług.

 

V2C rozwija zaawansowane technologicznie stacje ładowania, które zapewniają efektywne i szybkie ładowanie pojazdów elektrycznych.

W portfolio marki znajdują się cztery modele stacji ładowania:

TRYDAN – stacja ładowania typu wallbox


TRYDAN_narrow.jpg

POLE – stacja ładowania zintegrowana ze słupkiem


pole-echarger-v2c.png
SCREEN – stacja ładowania z funkcją emisji reklam wizualnych

v2c-screen.png

EV PORTABLE – przenośna stacja ładowania

evportable-v2c.jpg


V2C kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo, zapewniając wysoką jakość i certyfikowane produkty.
Stacje V2C są wyposażone w zabezpieczenia przed przepięciami, przegrzaniem i przeciążeniem.
V2C oferuje również rozwiązania do ładowania wielostanowiskowego, idealne dla centrów handlowych, firm i miejsc publicznych.

Produkty V2C są projektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, przyczyniając się do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Firma oferuje kompleksowe usługi instalacyjne i konserwacyjne, zapewniając wsparcie techniczne i serwis dla swoich klientów. Stacje V2C są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, umożliwiając ładowanie pojazdów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
 Marka V2C stale inwestuje w badania i rozwój, dążąc do wprowadzania najbardziej innowacyjnych technologii do branży ładowania pojazdów elektrycznych. Posiada szeroką sieć dystrybutorów i partnerów, co umożliwia im globalne dostarczanie swoich produktów i usług.

Klienci cenią V2C za profesjonalne podejście, niezawodność i skuteczność ich rozwiązań. Firma angażuje się w działania społeczne i edukacyjne, promując świadomość ekologiczną i korzyści wynikające z elektryfikacji transportu.V2C oferuje elastyczne modele biznesowe, umożliwiające klientom wybór najlepszego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb. Ich rozwiązania są kompatybilne z wieloma markami i modelami pojazdów elektrycznych, co sprawia, że są one wszechstronne i uniwersalne. Firma prowadzi regularne badania rynkowe, aby dostosować swoje produkty do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów.

V2C zdobyła uznanie i liczne nagrody za innowacyjność i jakość swoich produktów.