• V2C Trydan PRO


trydan-pro-exterior(1).jpg

V2C prezentuje Trydan Pro na KEY2024 we Włoszech 25 marca 2024

Edycja 2024 targów KEY – The Energy Transition Expo, która odbyła się od 28 lutego do 1 marca w Rimini we Włoszech, przekroczyła wszystkie oczekiwania, przyciągając rekordową liczbę zarówno międzynarodowych wystawców, jak i odwiedzających zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla przejścia energetycznego.

W tym kontekście marka V2C przeprowadziła prezentację nowej ładowarki do samochodów elektrycznych Trydan Pro. Stacja została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania ładowania współdzielonego, ponieważ posiada zintegrowane czytniki RFID i NFC. Ponadto ma pełne połączenie dzięki dołączonej karcie SIM 4G oraz możliwości nawiązania połączenia za pomocą kabla Ethernet.

Trydan Pro stanowi kamień milowy w ewolucji technologii stacji ładowania. Ta nowa ładowarka to doskonała ewolucja, umożliwiająca inteligentne zarządzanie energią w celu zoptymalizowania ładowania dowolnego pojazdu elektrycznego przy użyciu energii odnawialnej.

key-expo-trydan-pro-v2c-e-charger-cargador-coche-electrico-italy.jpg

Nowa edycja głównego wydarzenia dotyczącego e-mobilności we Włoszech pobiła wszelkie rekordy, przekraczając liczbę wystawców i uczestników poprzednich edycji.

Edycja 2024 zanotowała wzrost liczby uczestników o 41% w porównaniu z poprzednim rokiem, co stanowi bardzo pozytywny sygnał dla przejścia energetycznego i e-mobilności w Europie.

Znaczący wzrost udziału zagranicznych delegacji w wydarzeniu jest wyraźnym wskaźnikiem rosnącego globalnego zainteresowania mobilnością elektryczną i energią odnawialną. Ten fenomen nie tylko dowodzi rosnącego znaczenia przywiązywanego do zrównoważonego rozwoju środowiska na arenie międzynarodowej, ale także sygnalizuje uznawanie KEY jako fundamentalnego punktu odniesienia w dziedzinie przejścia energetycznego.

Przedsiębiorstwa i organizacje z całego świata coraz bardziej uświadamiają sobie znaczenie spotykania się na platformach takich jak KEY Expo, aby współpracować w poszukiwaniu wykonalnych i zrównoważonych rozwiązań dla obecnych i przyszłych wyzwań energetycznych.

KEY, Targi Przejścia Energetycznego, wyróżniają się jako scena, na której prezentowane są najnowsze innowacje technologiczne w dziedzinie energii i zrównoważonej mobilności, umacniając się jako kluczowy punkt spotkań dla wymiany pomysłów i współpracy w sektorze.

W tym sensie V2C skorzystało z tego świetnego międzynarodowego forum, aby przeprowadzić prezentację nowej ładowarki Trydan Pro.

V2C obecny międzynarodowo: Wpływ i perspektywy z KEY – Expo Przejścia Energetycznego

Uczestnictwo marki V2C w KEY 2024 podkreśla rolę firmy na arenie międzynarodowej w procesie przejścia w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości energetycznej. V2C odgrywa coraz bardziej kluczową rolę w tym procesie dzięki ciągłym innowacjom w inteligentnych i połączonych ładowarkach do samochodów elektrycznych. V2C na czele tego wydarzenia dotyczącego e-mobilności dzięki ładowarce samochodowej Trydan Pro Współpraca nawiązana z wiodącymi firmami na globalnym rynku energii odnawialnej

To tylko początek nowych możliwości ciągłej innowacji, mając jasną wizję tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości w sektorze mobilności elektrycznej. Międzynarodowe zainteresowanie rozwiązaniami prezentowanymi przez V2C, tworząc solidną podstawę dla globalnej ekspansji.

Międzynarodowe zainteresowanie wywołane nową ładowarką samochodową Trydan Pro na KEY podkreśla znaczenie V2C na arenie światowej i kładzie podwaliny pod dalszy wzrost.