• O NAS

OD PASJONATÓW MOTORYZACJI DLA PASJONATÓW ELEKTRYFIKACJI

 

Blue Power EV to marka stworzona przez pasjonatów związanych z motoryzacją oraz automatyką przemysłową.

Jesteśmy importerem oraz pierwszym w Polsce autoryzowanym Partnerem norweskiej marki EASEE (www.easee.com) jak również Weidmuller. 

Nasz zespół, złożony z absolwentów Wydziału Samochodowego (SiMR) Politechniki Warszawskiej, przywiązuje szczególną uwagę do najnowszych rozwiązań i trendów w sektorze Automotive. Stąd też w obliczu niebywale zmieniającego się świata motoryzacji postanowiliśmy zaproponować na rynku polskim sprawdzone i przetestowane produkty wpisujące się w dynamicznie rozwijającą się dziedzinę pojazdów elektrycznych.

slider1.jpg

Blue Power EV to marka oparta na stabilnym fundamencie w postaci partnera – doświadczonego lidera z branży napraw oraz obsługi pojazdów samochodowych. Doświadczenia zdobyte podczas serwisowania samochodów pozwalają nam odpowiedzieć na potrzeby rynku jakim jest zapewnienie stabilnego i bezpiecznego ładowania pojazdów elektrycznych. Nasi Klienci otrzymują możliwość obejrzenia produktów w naszym salonie, a pod główną siedzibą firmy umożliwiamy przetestowanie naszych urządzeń w miejscu dedykowanym do ładowania samochodów elektrycznych.

Oferujemy produkty wraz ze wsparciem technicznym oraz opcjonalnym montażem na życzenie Klienta.

Produkty oferowane przez Blue Power EV skierowane są do Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.